Size Özel Web Yazılım

İhtiyacınız olan web sitesi kontrol panellerini, E-ticaret sitesi kontrol panellerini, ticari paket programlarınız için bağlantı yazılımları ve ara yazılımları, web tabanlı özel yazılımları, sektörel özel programları size özel hazırlayıp, geliştirebiliriz.

Hazır web paketlerini, hazır E-ticaret sitelerini kullanmak istemiyor musunuz?

Size özel kontrol paneli ile web sitesi, E-ticaret sitesi oluşturabiliriz. Tamamen size özel hazırlayacağımız web sitesi ve kontrol paneli ile web sitesi yönetmek çok daha kolaydır. Çünkü wordpress, joomla, wix gibi yönetim panelli web sitesi yöntemleri herkese hitap etmeye çalıştığından ve kişiye özel hazırlanmadığından dolayı oldukça karmaşıktır.  Web sitesi ve E-ticaret sitesi size özel hazırlanacağından dolayı ileride sistemi genişletmek ve birtakım modüller ekletmek istediğinizde size özel modüller hazırlayabiliriz. Böylece web uygulamanızı daha etkin kullanabilir ve kullandırabilirsiniz. 

 

izmir özel web tabanlı yazılım hizmeti web projesi oluşturma ve geliştirme hizmeti

Size özel olarak hazırlayacağımız web yazılımları dilerseniz PROMEGA sunucularında çalışacak şekilde hazırlanır ve size yıllık olarak kiralanır. Ya da açık kaynak kodları ile tarafınıza teslim edilir ve böylece dilediğiniz hosting ortamında size özel yazılımlarımızı barındırabilirsiniz. Kısacası PROMEGAWEB ile çalışırken bütçenize en uygun kararı kendiniz vererek özgürce hareket edebileceksiniz.

Bu sayfa ile ilgili rasgele blok konuları
(Konular sayfa her güncellendiğinde değişir.)