Web Barındırma (Hosting)

Web Barındırma (Hosting) promegaweb izmir web sitesi tasarımı promega
Web Barındırma (Hosting) promegaweb izmir web sitesi tasarımı promega

PromegaWEB, Microsoft’un yazılım altyapısı NopCommerce ile tamamen kendi sunucu altyapısını kullanarak, her müşterisine en kaliteli hizmeti vermekte, tüm web sitelerine yeterli alan, trafik ve maksimum çalışma zamanı sunmaktadır.

Var olan web site altyapınız ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özel bağımsız ya da paylaşımlı sunucularımızda barındırılabilir.

PROMEGAWEB sunucu kiralama ve yönetme konularında sizin için hosting, firewall ve yedekleme hizmetleri vermektedir.

Veri Merkezi

Web Siteniz için hızlı, güvenli, esnek, ekonomik ve etkin çözümler sunuyoruz. Sunucu Barındırma (Colocation), Sunucu Kiralama, SQL Server (Veritabanı barındırma), Alan Adı Barındırma, Hosting (Web Alanı Barındırma) ve E-Mail Hizmeti (E-posta Barındırma), Sanallaştırma hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı Barındırma Hizmetlerimiz ile bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.

Sanal Sunucu

PROMEGA BİLİŞİM LTD. Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan web sitelerinizi yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyor. Tamamen kendi sunucularıyla hizmet veren PROMEGAWEB, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran web sitelerinize bile yüksek hızda güvenli erişim sağlamaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

PROMEGA BİLİŞİM LTD, müşterilerinin kurumsal internet ihtiyaçları doğrultusunda internet üzerindeki tehdit ve saldırılara karşı güvenliğini, Güvenlik Duvarı (Firewall), DDOS Atak Önleme, ESET Güvenlik Yazılımları ve Diğer Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri ile sağlayıp, riski kontrol altına almaktadır. PROMEGAWEB güvenlik tehditlerini ağınıza ulaşmadan engeller ve yüksek bant genişliğini standart performansta kullanabilmeniz için gerekli çalışmaları yapar.

Web sitelerinizin barındırma hizmetlerinden ve e-mail hostinginden memnun değilseniz size yardımcı olmak isteriz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.