" 2001'den günümüze "

Web Barındırma (Hosting)

 

PromegaWEB, Microsoft’un yazılım altyapısı NopCommerce ile tamamen kendi sunucu altyapısını kullanarak, her müşterisine en kaliteli hizmeti vermekte, tüm web sitelerine yeterli alan, trafik ve maksimum çalışma zamanı sunmaktadır.

Var olan web site altyapınız ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özel bağımsız ya da paylaşımlı sunucularımızda barındırılabilir.

PROMEGAWEB sunucu kiralama ve yönetme konularında sizin için hosting, firewall ve yedekleme hizmetleri vermektedir.

Veri Merkezi

Web Siteniz için hızlı, güvenli, esnek, ekonomik ve etkin çözümler sunuyoruz. Sunucu Barındırma (Colocation), Sunucu Kiralama, SQL Server (Veritabanı barındırma), Alan Adı Barındırma, Hosting (Web Alanı Barındırma) ve E-Mail Hizmeti (E-posta Barındırma), Sanallaştırma hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı Barındırma Hizmetlerimiz ile bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.

Sanal Sunucu

PROMEGA BİLİŞİM LTD. Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan web sitelerinizi yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyor. Tamamen kendi sunucularıyla hizmet veren PROMEGAWEB, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran web sitelerinize bile yüksek hızda güvenli erişim sağlamaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

PROMEGA BİLİŞİM LTD, müşterilerinin kurumsal internet ihtiyaçları doğrultusunda internet üzerindeki tehdit ve saldırılara karşı güvenliğini, Güvenlik Duvarı (Firewall), DDOS Atak Önleme, ESET Güvenlik Yazılımları ve Diğer Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri ile sağlayıp, riski kontrol altına almaktadır. PROMEGAWEB güvenlik tehditlerini ağınıza ulaşmadan engeller ve yüksek bant genişliğini standart performansta kullanabilmeniz için gerekli çalışmaları yapar.

Web sitelerinizin barındırma hizmetlerinden ve e-mail hostinginden memnun değilseniz size yardımcı olmak isteriz.

PromegaWeb

2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.  İzmir’deki kurumsal firmalara internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar, tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar, Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları, Sosyal Medya Yöneticiliği ve e-ticaret uygulamaları ile İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.
İletişim