Web Barındırma (Hosting)

Barındırma Hizmetlerimiz

Cep telefonu whatsapp email iletişim mesaj

E-Posta Hizmetleri

PromegaWEB, sorunsuz e-mail hizmeti isteyen firmalar için kurumsal internet hizmetleri sunmaktadır. E-Mail alışverişlerinde sorun yaşıyorsanız, mailler geç düşüyor ya da mailler hiç ulaşmıyor , mail hizmetlerinde aksamalar yaşanıyor ya da çalıştığınız firmanın mail hosting desteğinden memnun değilseniz bizi arayın ve kaliteli e-mail hizmeti kullanmaya başlayın. E-mail hizmeti veren İzmir firmaları arasında öncelikli ve en üstlerde yer alan Promegaweb, Hosting ve Mail Hizmetleri konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenle hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Veri Merkezi

Web Sitesi için hızlı, güvenli, esnek, ekonomik ve etkin çözümler sunuyoruz. Sunucu Barındırma (Colocation), Sunucu Kiralama, SQL Server (Veritabanı barındırma), Alan Adı Barındırma, Hosting (Web Alanı Barındırma) ve E-Mail Hizmeti (E-posta Barındırma), Sanallaştırma hizmetlerinden oluşan geniş kapsamlı Barındırma Hizmetlerimiz ile bilgi teknolojilerinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.

Server Sunucu kurulumu ve güvenliği
Harddisk

Sanal Sunucu

PROMEGA BİLİŞİM LTD. Sanal Sunucu hizmeti ile ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan web sitelerinizi yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyor. Tamamen kendi sunucularıyla hizmet veren PROMEGAWEB, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran web sitelerine bile yüksek hızda güvenli erişim sağlamaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

PROMEGA BİLİŞİM LTD, müşterilerinin kurumsal internet ihtiyaçları doğrultusunda internet üzerindeki tehdit ve saldırılara karşı güvenliğini, Güvenlik Duvarı (Firewall), DDOS Atak Önleme, ESET Güvenlik Yazılımları ve Diğer Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri ile sağlayıp, riski kontrol altına almaktadır. PROMEGAWEB güvenlik tehditlerini ağınıza ulaşmadan engeller ve yüksek bant genişliğini standart performansta kullanabilmeniz için gerekli çalışmaları yapar.

Antivirüs kullanarak güvenliğinizi arttırın

Web sitelerinizin barındırma hizmetlerinden ve e-mail hostinginden memnun değilseniz hemen bizi arayın, Size özel çözümler sunalım.

PromegaWEB, tamamen kendi sunucu altyapısını kullanarak, her müşterisine en kaliteli hizmeti vermekte, tüm web sitelerine yeterli alan, trafik ve maksimum çalışma zamanı sunmaktadır.

Var olan web site altyapınız ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size özel bağımsız ya da paylaşımlı sunucularımızda barındırılabilir.

PROMEGAWEB sunucu kiralama ve sunucu yönetme konularında sizin için hosting, firewall ve yedekleme hizmetleri vermektedir.  

Web Hosting İzmir
Bu sayfa ile ilgili rasgele blok konuları
(Konular sayfa her güncellendiğinde değişir.)