Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Yönetim Panelli
ve
Mobil Uyumlu Web Sitesi​

Size özel hazırlayacağımız web sitesi yönetim paneli , mobil uyumlu tasarım ve arama motoru optimizasyonu yapılabilecek yapıda profesyonel web tasarım , hem ziyaretçi alan web sitesi , hem kullanıcı dostu web sitesi olması açısından kolay içerik güncelleme imkanı sayesinde bilgi sunma, iletişime geçme, satış yapma veya ürün tanıtma / hizmet tanıtma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. PromegaWEB 2001 yılından bu güne kadar izmir ‘de bilişim sektöründe  maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte ve izmir web tasarım firmaları arasında güçlü yazılım ekibi ve müşteri potansiyeli ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Bilgisayar notebook tablet ve akıllı telefon uyumlu izmir web sitesi tasarımı

Kurumsal, Profesyonel Web Sitesi Referanslarımızı incelemek için

Tıklayın

Arama motoru optimizasyonu özelliklerine sahip PROMEGAWEB YÖNETİM PANELLİ WEB SİTESİ TASARIM PAKETİ çok kısa süre içerisinde Google’da indekslenir ve alanında googleda ilk sayfalara yükselmeye başlar. Profesyonel yazılım altyapısı ve kullanıcı dostu web ara yüzü ile 7/24 kolayca internet sitesi yönetimi yapabilirsiniz. Türk Ticaret kanunu ‘na göre şirketlerin web sitesi oluşturma zorunluluğu ‘na uygun şekilde geliştirilmiş hızlı aktif edilen web sitesi yazılımınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve web hizmetlerimizi hemen satın almak için hemen bizle irtibata geçin.

YÖNETİM PANELLİ PROFESYONEL WEB SİTESİ :  PROMEGAWEB Yönetim panelli web siteleri ile tasarımı sizin kontrolünüze bırakıyoruz. PROMEGA yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiş yeni nesil web eklentileri ile ve sizin beklentilerinize uygun tema seçenekleriyle web siteniz oluşturularak size en uygun tasarım ortaya çıkartılmaktadır. 

Kurumsal, profesyonel web sitesi hizmetimizi satın aldığınızda (birçoğu standart, bazıları da opsiyonel) şu kazanımlara sahip olursunuz:

 

Responsive Mobil Uyumlu Tema

Profesyonel SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Kategori Oluşturma ve Yönetimi

Sayfa Oluşturma ve Yönetimi

Haber Oluşturma ve Yönetimi

Banner Yönetimi

Video Galeri Yönetimi

Foto Galeri Yönetimi

Dosya Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular girebileceğiniz alanlar

Referanslar girebileceğiniz alanlar

– Web İletişim Formu

Web Barındırma (Web Hosting)

Kurumsal E-Mail Hesapları

Web Sitesi Yedekleme ve Arşivleme

Web Teknik Destek

Web Eğitim

 

mobil uyumlu yönetim paneli iphone ios ve android destekli kurumsal web sitesi

Yönetim paneli, web sitesi sahibine müdahale imkanı sunar

Web tasarım İZMİR firmaları arasında kendi yönetim panelini yazan ve müşterilerin isteklerine göre yönetim panelini uyarlayabilen PROMEGAWEB, web sitesi yönetimi için gereken durumlarda ihtiyaca göre php tabanlı özel yazılım hazırlamakta ve satıştaki yazılımlarını sürekli olarak geliştirmektedir.

Mobil cihazlar neden önemlidir?​

Web sitenizin mobil cihazlarda iyi ve düzgün çalışması ziyaretçileriniz için çok önemlidir. Yavaş veya doğru bilgi vermeyen web sitesine giren ziyaretçi hemen sitenizden çıkar. Hatalı içeriğe sahip web sitesi müşteri ve para kaybettirir. Bu nedenle, web sitenize doğru içerikleri eklemeli ve mobil uyumlu hale getirmeye henüz yatırım yapmadıysanız yapmalısınız. Mobil varlığınızın işletmeniz için çok önemli olmasının nedenlerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • Mobil uyumlu siteler google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için tüm gereksinimlere sahiptir.
  • Google.com ‘daki aramaların yarısından fazlası mobil cihazlardan arama yapılması sonucunda oluşur.
  • Birçok reklam veren için çoğu trafik akıllı telefon ve cep telefonundan arama yapan kullanıcılar üzerinden gelmektedir.
  • Mobil uyumlu web sitesi sahibi değilseniz ziyaretçilerin web sitesinden çıkması için normalden 5 kat daha fazla sebep vardır.
mobil uyumlu web sitesi yönetim paneli izmir

Web siteniz mobil uyumlu olmalıdır

Kendinizi potansiyel bir müşteri olarak düşünün ve akıllı telefondan web sitenize giren ziyaretçi gibi sitenizi ilk önce siz açın ve test edin. Hızlı web sitesi kullanıcılar için önemlidir, sitenizin yeterince hızlı olup olmadığını kontrol edin!. Ziyaretçilerin web sitesinde aranabilecek ürün, hizmet veya bilgiyi bulmanız ne kadar kolay, önce siz bakın?

Mobil cihazlardan web sitesi ziyaretçisi gelmesi halinde kullanıcılar doğrudan yanıt almayı beklerler. İşletmeniz hakkında hızlıca bilgi almak ister ve ilgilenip ilgilenmediklerine karar verirler. Web sitenizdeki deneyimleri, işletmenize dair izlenimlerini ve müşteri haline gelme olasılıklarını fazlaca etkiler.

Mobil cihazlara uyumlu tasarlanan web sitesi, kullanıcıları aradıkları öğeye yönlendiren, sade biçimde ve net gezinme anlamına gelir. 

izmirde yönetim panelli doktor web sitesi tasarım firması

Etkili bir mobil web sitesini oluşturan öğelerden birkaçına göz atalım

  • Siteniz hızlı yükleniyor mu? Tüm ziyaretçilerin neredeyse yarısı, sayfalar 3 saniye içinde yüklenmezse mobil web sitesinden ayrılır. Ziyaretçilerin web sitenizde hızlı ve kolayca gezinebilmeleri için yüklenme süresini (bir web sayfasının ekranınızda görünme süresi) en aza indirin.

  • Gezinmek kolay mı? Daha küçük bir ekranda kullanıcıların istediklerini bulması daha zor olabilir. Ziyaretçilerin bilgi almak için ne kadar dolaşması veya yakınlaştırması gerekirse öfkelenip ayrılma olasılıkları o kadar fazladır. Sitenizin menüsünü sadeleştirerek ve okumak için yakınlaştırma yapılmasına gerek kalmadan her şeyi görünür kılmaya çalışarak ziyaretçilerin aradıklarını bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

  • Eylem gerçekleştirmek kolay mı? Mobil web sitenizin, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurma, ürün arama veya satın alma işlemi yapma gibi eylemleri gerçekleştirmelerini hızlı ve kolay hale getirmesi gerekir. Form doldurmak veya işlem yapmak için gerekli adım sayısını en aza indirmeye çalışın.

Gelişen dünyamıza ayak uydurmak isteyen milyonlarca kişi veya firma kullandığımız her cihazda daha kolay ve kalıcı bağlantı kurabilmek için web sitesi kullanıyor. Web sitesi, internet dışındaki reklamlar ile karşılaştırıldığında, düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. Profesyonel Web siteleri, kurumsal web siteleri, Mobil uyumlu web siteleri ve Yönetim panelli web siteleri, marka bilinirliğini artırmada, hedef kitleye ulaşmada ve daha büyük kitlelere hitap edebilmek için kullanılan pazarlama stratejilerinden en önemlisi haline gelmiştir. Doğru strateji ve aktif kullanımı ile hizmet veya ürünlerinizi tanıtmanın en kolay yolu ve geri dönüşü en yüksek yollardan biri, profesyonellikle donatılmış, tasarımıyla güçlendirilmiş kurumsal web sitesi, mobil uyumlu web sitesi, yönetim panelli web sitesi ya da profesyonel web tasarım oluşturmaktan geçer. 
Her geçen gün önemi artan, hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan bu dijital platformlardan (web sitesi, web site portalı, kurumsal web tasarım, yönetim panelli site, alışveriş sitesi, eticaret sitesi, doktor sitesi, emlak sitesi vb. Web yazılımı) bir tanesine siz de sahipseniz, web sitenizi her kullanıcı için daha dikkat çekici hale getirmeniz gerekiyor.  Web tasarım, firma veya kişilerin sunduğu bazı hizmetler doğrultusunda kendilerini, ürünlerini ya da hizmetlerini internet ortamında anlatabilmesi için oluşturulan tasarımlardır. Peki, kaliteli bir web sitesi tasarımı nasıl olmalıdır ? 

• Karmaşık bir alt yapıya sahip web sitesi, kullanıcıların siteden kısa sürede çıkmalarına sebep olmaktadır. Bu yüzden web sitenizin tasarımı kullanıcı tarafından rahat, kullanışlı ve kolay olmalıdır. İzmir web tasarım (PROMEGAWEB) size bu konuda kuşkusuz en doğru altyapıyı kurgulayacak ve ziyaretçilerin sıkılmadan web sitenizde ilerleyebileceği bir düzen içerisinde ürün ve hizmetlerinizi sergilemenizi sağlayacaktır.

• Sitenizin web tasarımı firmanızı ya da sizi yansıtacağı için kurumsal kimliğinizden çizgiler barındırmalıdır ve web siteniz size özel olarak hazırlanmalıdır.

• Web tasarımınızda özgün içerikler bulunmalıdır. 

• Web tasarımınız görsel ögelerle zenginleştirilmeli, sunduğunuz hizmet desteklemelidir. 

• Web sitenizin bilgisayar, tablet gibi internete uyumlu cihazlardan kolay erişimi kadar mobil uyumlu olması da web tasarımınızı güçlü kılacaktır. 

Biz PROMEGAWEB İzmir Web Tasarım firması olarak, her şeyden önce müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmakla beraber, profesyonel web tasarımdeneyimli web yazılım ekibi  ve yıllardan gelen tecrübemiz ile önde gelen İzmir Web Tasarım firmalarından biriyiz.  PROMEGAWEB (Web tasarım İzmir) olarak müşterilerimize, sundukları hizmete dair hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız.  İzmir’de web tasarım Çalışma verimliliğini ve hızını maksimum düzeye çıkaran uygulamalar geliştiririz. Bornova web sitesi ya da Bayraklı web sitesi diye arandığımızda da ilk sıralarda yine bizle karşılaşırsınız. Çünkü bizler müşterilerimizin isteklerine özel çözümler sunar, uygulamalar geliştiririz. Hatta Bayraklı web tasarım, Bornova web tasarım, Alsancak web tasarım, Özkanlar web tasarım gibi aramalarda ya da web tasarım bayraklı, web tasarım bornova, web tasarım alsancak, web tasarım özkanlar, web tasarım karşıyaka gibi aramalarda ilk karşılaşılan web tasarım firması olarak bize rastlamanız da tesadüf değildir. Sürekli olarak yenilikleri takip eder, en yeni ve en güvenilir yazılım tekniklerini kullanırız. 

Doktorlar için web sitesi (doktor web tasarım) ya da diğer bir deyişle doktor web sitesi bizim yönetim panelli olarak tasarladığımız ve en iddialı olduğumuz kurumsal web tasarım yapılarındandır. Doktor sitesi olarak özel bir web tasarımla doktorların karşısına çıktığımız ilk yıllarda çok beğenilen doktor web site tasarımımız pek çok tavsiye almış ve bize yeni pek çok doktor web site müşterisi kazandırmıştır. Doktorlar için web sitesi yaptığımızda bu kadar olumlu geri dönüşler almak ve tavsiye edilmek, çok kısa sürede doktorların web site tasarımcısı olarak anılmamızı sağlamıştır.

Emlakçılar için hazırlamış olduğumuz emlak web sitesi de emlakçılar arasında kısa sürede beğeni kazanmış ve izmir emlak web sitesi ya da emlakçı web sitesi izmir gibi bir arama yapıldığında ilk sıralarda bizim firmamızın emlak siteleri ile karşılaşılmıştır.