" 2001'den günümüze "

Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Size özel hazırlayacağımız Yönetim panelli, Mobil tasarımlı, Arama motorlarına uygun yapıda profesyonel bir web tasarım, hem ziyaretçi anlamında, hem kullanıcı dostu olması ve hem de güncelleme imkanları sayesinde bilgi sunma, iletişime geçme, satış yapma veya ürün – hizmet tanıtma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. PromegaWEB 2001 yılından beri bilişim sektöründe  maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte ve izmir web tasarım firmaları arasında güçlü yazılım ekibi ve müşteri potansiyeli ile ilk sıralarda yer almaktadır.

Yönetim paneli, web sitesi sahibine müdahale imkanı sunar

Web tasarım İZMİR  firmaları arasında kendi yönetim panelini yazan ve müşterilerin isteklerine göre yönetim panelini uyarlayabilen PROMEGAWEB, web sitelerinin yönetimi için ihtiyaca göre PHP yazılımlar hazırlamakta ve geliştirmektedir.

Nopcommerce altyapısı ile hem güvenli alışveriş, hem de üstün bir kullanım rahatlığı sunan promegaweb, hazırlamış olduğu yönetim panelleri ile işinize güç katar.

Mobil cihazlar neden önemlidir?

Web sitenizin mobil cihazlarda iyi çalışması önemlidir. Bu nedenle, web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeye henüz yatırım yapmadıysanız tam zamanı. Mobil varlığınızın işletmeniz için çok önemli olmasının nedenlerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • Mobil uyumlu siteler, arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünür
  • Mobil aramalar, Google.com’daki aramaların yarısından fazlasını oluşturur
  • Birçok reklamveren için trafiğin çoğu cep telefonlarından arama yapan kullanıcılardan gelir
  • Siteniz mobil uyumlu değilse ziyaretçilerin ayrılma olasılığı 5 kat fazladır

Web siteniz mobil uyumlu olmalıdır.

Kendinizi potansiyel bir müşteri olarak düşünün ve telefonunuzdan web sitenizi açın. Web siteniz ne kadar hızlı yükleniyor? Aradığınız şeyi bulmanız ne kadar kolay? 

Kullanıcılar, mobil cihazda web sitenizi ziyaret ettiklerinde doğrudan yanıt almayı beklerler. İşletmeniz hakkında hızlıca bilgi almak ister ve ilgilenip ilgilenmediklerine karar verirler. Web sitenizdeki deneyimleri, işletmenize dair izlenimlerini ve müşteri haline gelme olasılıklarını fazlaca etkiler.

Web sitenizi mobil cihazlara yönelik olarak tasarlamak, kullanıcıları aradıkları öğeye yönlendiren, sade biçimde ve net gezinme anlamına gelir. 

Etkili bir mobil web sitesini oluşturan öğelerden birkaçına göz atalım:

  • Siteniz hızlı yükleniyor mu? Tüm ziyaretçilerin neredeyse yarısı, sayfalar 3 saniye içinde yüklenmezse mobil web sitesinden ayrılır. Ziyaretçilerin web sitenizde hızlı ve kolayca gezinebilmeleri için yüklenme süresini (bir web sayfasının ekranınızda görünme süresi) en aza indirin.
  • Gezinmek kolay mı? Daha küçük bir ekranda kullanıcıların istediklerini bulması daha zor olabilir. Ziyaretçilerin bilgi almak için ne kadar dolaşması veya yakınlaştırması gerekirse öfkelenip ayrılma olasılıkları o kadar fazladır. Sitenizin menüsünü sadeleştirerek ve okumak için yakınlaştırma yapılmasına gerek kalmadan her şeyi görünür kılmaya çalışarak ziyaretçilerin aradıklarını bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.
  • Eylem gerçekleştirmek kolay mı? Mobil web sitenizin, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurma, ürün arama veya satın alma işlemi yapma gibi eylemleri gerçekleştirmelerini hızlı ve kolay hale getirmesi gerekir. Form doldurmak veya işlem yapmak için gerekli adım sayısını en aza indirmeye çalışın.

PromegaWeb

2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.  İzmir’deki kurumsal firmalara internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar, tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar, Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları, Sosyal Medya Yöneticiliği ve e-ticaret uygulamaları ile İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.
İletişim