Yüksek ve Kaliteli Ses Veren Kablosuz Hoparlör: Philips BT6000

Yüksek ve Kaliteli Ses Veren Kablosuz Hoparlör: Philips BT6000 promegaweb izmir web tasarım

Bu yılın favori ürünlerinden biri, kablosuz açıkhava hoparlörü. Farklı ihtiyaçlara dönük tasarımlar görüyoruz. Philips’in bu alanda güzel ürünleri var. Bunlardan biri olan Philips BT6000, açıkhava kullanıma uygun, suya ve toza karşı dayanıklı şık bir Bluetooth hoparlör. Yağmurlu ortamlarda da müzik dinlemeye imkan tanıyan, BT6000 her yönden sunduğu ses kalitesiyle ilk duyuşta bile farkını ve gücünü hissettiriyor.

Philips’in BT6000 adlı bu güzel hoparlörü, özellikle dışarıda yüksek kaliteyle müzik dinlemek isteyenleri çok mutlu edecek. Suya ve toza karşı da dayanıklı olan bu şık Bluetooth hoparlör, 12W ses çıkış gücü ve 8 saat çalma süresiyle de sıra dışı bir performans sunuyor. Tüm bu özellikleriyle BT6000; bisiklet ve motosiklet kullanıcıları, parti tutkunları, tekne sahipleri gibi birçok farklı kullanıcı grupları için ideal bir ürün olacak.

Philips BT6000 hoparlörü istediğiniz şekilde dikey ya da yatay kullanabilirsiniz. 360 derece ses ile her zaman her yönden etkili ve yüksek bir ses kalitesi alabiliyorsunuz. Sıçramaya karşı koruması, dayanıklılığı ve kablosuz müzik aktarım özelliği ile BT6000 gittiğiniz her yere müziği getiriyor. Suya dayanıklı tasarım, ıslak ve yağmurlu ortamlarda da eğlenmeye olanak tanıyor. Ayrıca yine bu özellikleriyle ev içi kullanımda özellikle banyo ve mutfakta da kullanıma çok uygun. NFC özelliğiyle kolayca eşleştirme BT6000, tek dokunuşla NFC-etkin akıllı telefonlar ile Bluetooth eşleştirmesini çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor.

Hoparlörü açmak, Bluetooth eşleştirmesine başlamak ve müziği aktarmak için sadece hoparlörün NFC alanında NFC-etkin cep telefonuna veya tablete dokunmanız yeterli. Philips BT6000 Bluetooth hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerine de imkan veriyor. Bir çağrı geldiğinde müzik duraklatılıyor ve kullanıcı hoparlör aracılığıyla telefon görüşmesini gerçekleştirebiliyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.